Hakkımızda

Kuruluşundan itibaren şirket politikasını müşteri memnuniyetine odaklayan firmamız her zaman sizlerin yanında olmuş ve olmaya da devam etmektedir...

Memnuniyet politikalarımızdan biri olan düşük fiyat politikamız sizlerin her daim bütçenizin korumanıza yardımcı olmaktadır.

Marka çeşitliliğimiz müşterilerimize seçme olanağı tanımaktadır.

Teknolojiyi her daim en üst düzeyde kullanmamız müşterilerimize verdiğimiz değerin göstergelerinden biridir.

Örnekse Ön Düzen-Rot Ayarı Makinalarımız Bilgisayar ve kamera destekli olup milimetrik hataları görerek araçların ön düzen-rot ayarlarını fabrika ayarlarına geri döndürmemizi sağlamaktadır.

Kullandığımız balans makinalarımız sayesinde jant ve lastik uyumunu maksimum seviye getirip aracın vibrasyonunu sıfıra indirmemiz mümkün olmaktadır.

Sökme-Takma makinalarımızın hızı, hayatın hızını yakalamamıza yardımcı olmaktadır.

Lastik değişimini hızlı ve düzgün bir şekilde yapmamız müşterilerimizin zaman kaybını önlemektedir.

Far ayarı makinamız bilgisayar destekli olup T.Ü.V onaylıdır. Kısacası bizim için teknoloji kaliteli hizmet demektir.

Lastik yönetim sisteminin öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonel çözümler üretiyoruz. 

Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, sektörde yaşanan gelişmeleri ekip olarak yakından takip etmektedir.

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; çalıştığımız işletmelere en az maliyetle ve en kısa sürede, ürün ve hizmet tedariki sağlamaktayız.

Bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel yaklaşımımız ile sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmayı hedefleyen, katma değer yaratmaya odaklanmış bir çözüm ortağıyız.